Pierwszy ogień...

2016-08-26 02:18:13, komentarzy: 0

Wartości są fundamentem osobowości, bowiem to na nich skupa się nasze dążenie, do domniemanej doskonałości. W ostatnich latach te wartości, wpajane nam przez tysiąclecia, oparte na czytym prawie Boga, stawały się zniekształcane i wykorzystywane do złych celów, by teraz wystawiać wszystkich na ostateczną próbę. Rządy i Media promują abominacje, zniekształcając obraz rzeczywistości i próbując go zmienić wpływając na wartości wychowawcze nie tylko dorosłych ale teraz dobiera się do potomstwa, zarzucając rodzicom, że wiedzą lepiej co jest dobre dla ich dzieci. Śmieszne prawda, wszak normalne stało się piętnowane i wyszydzane, tymczasem to co plugawe i chore jest promowane... 50 latek miał 12 żon od 6ciu do 18tu lat i jeszcze mu zrobili wywaid, tylko dlaczego nie w stylu gestapo?, a z kamerą. Pora to zmienić, pora wynieść śmieci nim się zalęgną robale.

 

Żyję i widzę jak życie, dla wielu, znaczy zbyt mało by mogli docenić dar jego posiadania. Ludzie nie szanują życia niemal od początku, kłótnie przerodziły się w waśnie, waśnie w wojny, wojny w holokausty czy zagłady i tak cywilizacja za cywilizacją upadała na skutek wojen i dążenia do samozagłady, dla "mojej" racji. Zawsze też przekształcała się w kolejną i kolejną i do obecnej. Próg cywilizacji kosmicznej, który stoi przed ludźmi, powierzony został Temidzie, która waży szale sprawiedliwości. Teraz, gdy ludzie zaczynają więcej rozumieć, budzą się, wisi nad nimi cień złowróżbnej przyszłości, bowiem Ich wodzowie, zbyt butni i zbyt zaślepieni by zrozumieć dążenie życia, wypowiadają groźby prowadząc wojny i wojenki, na patyki i kulki...

 

Pacynki bratają się z mordercami i planują intrygi, naciski grubej Fuhrer, oraz jej zapalczywość i głupota dopełniona nienawiścią do wszystkiego co jest innej narodowości niż ona i jej koledzy, doprowadzają ludzi do rozpaczy i ucieczek z własnych domów, bowiem nasłała na nich morderców i gwałcicieli, kiedyś mieli broń, mogli się bronić, teraz mają tylko nadzieję. Demony zawsze mają dwa oblicza..., więc media serwują śpiącym propagandę, jest dobrze, by chorzy na umyśle ludzie mogli narzucać reszcie swój chory i zdegenerowany świat. Tymczasem nastroje są w porządku, tutaj będzie jakiś koncert, niedawno Igrzyska przecież były... Właśnie, GDZIE KURWA MACIE HONORY? Są wojny na świecie, a wy sobie Igrzyska sportowe urządzacie? (Z pełnym szacunkiem do sukcesów Kobiet). Piwko w domu to też nic złego..., owszem jedno albo dwa, raz na jakiś czas, ale nie można siedzieć i pić cały czas. Wymyślono to by ludzie siedzieli na dupach..., powiedziałem ludzie, pomyliłem się, chodziło mi o niewolników, by nie buntowali się, tylko w swoim gronie bawili. Nie jesteśmy tacy!

 

Nie można liczyć na to, że ktoś zrobi coś za Nas, czy za was czy za mnie, nie ma znaczenia. Obawiacie się islamu, i słusznie bo może być groźny, boicie się wojny i prawda, zawsze jest straszna, jednak by uniknąć tych wszystkich niedogodności, nie można siedzieć i nic nie robić. Kraj woła do was o ratunek, a ty co?..., śpiewał o tym Śienkiewicz..., cholera powiedział bym, że pora na Strajk, ale w czym? W UK w fabryce, bo u nas nie ma już gdzie zebrać ludzi, daliście się sprzedać, jak koty w worku, każdy ma swojego myśliwego..., no na szczęście nie każdy, co nie znaczy że działa to tak jak powinno, bo kupca poznacie dopiero na końcu.

 

Powiedziałem kraj..., a właściwie miałem na myśli świat, bo zanieczyszczenia i zaśmiecenie samo nie zniknie, ktoś narobił do tej kuwety i ktoś musi to sprzątnąć, szkoda tylko że tak piękną ziemię zamieniliście na kuwetę, na szczęście są jeszcze piękne miejsca, których nie dało się wyeksploatować czy wykorzystać..., i tak miasta jak strupy, na skórze naszej matki..., a ta cierpi.

 

Dobrze, że na razie się tylko straszą, ale Rzeczy i tak się dzieją, i jeśli tego nie widzicie, to jesteście ślepi, jak będzie sprawiedliwość wydając wyroki, a przecież tak samo Wy, jak i ja chcecie tylko jednego. Spokojnego życia, nie od dnia od dnia, tygodnia do tygodnia czy miesiąca do miesiąca. Spokojne życie, to w tych czasach luksus, który przypadł ludziom, którym się najmniej należy... Zapytałbym co dalej, ale i tak nikt nie chciałby tego wiedzieć, wiec i ja na razie nie życzę sobie tego wiedzieć, bo życie jak Matrix jest inny dopóki żyjesz w uśpieniu i nieświadomości, jednak kiedy się obudzisz, uważaj, nie jest taki jak się wydaje, jest burząco inny, nie znaczy że nie można go zmienić. Tacy jesteście w czasach obecnych? Jakoś to będzie? I tyle? Chcę od życia, od życia na świecie, by działało lepiej, pamiętam że działało, więc kto to spieprzył? Bogowie? Nie, ludzie go spieprzyli, więc kto ma go naprawić? Bogowie? Nie... Tak samo ludzie muszą go naprawić, jak go spierdolili. Nie zrobimy tego nie myśląc...

..., a myśląc wspólnie, to tylko garstka ludzi z defektem genetycznym, którym udało się zdominować pozostałych, fakt wykazali się żyłką do interesów, ale współmiernie stawali się pedofilami, gwałcicielami, mordercami i katami, a to nie jest człowieczeństwo, to jarzmo które narzucili innym..., jako wodzowie, od siedmiu boleści, a ziemia z dziesięciolecia na dziesięciolecie coraz bardziej umiera, teraz jeszcze szybciej. Chcecie wiedzieć co się dzieje jak przejdziecie granicę? Nic nikomu nie mówi duży pas asteroid za Marsem? Tędy droga wiedzie tylko na zatracenie.

 

Tymczasem w telewizji przerwa na reklamy..., i tak dzień za dniem.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka