PIES DLA PSYCHOTRONIKA


    Celem doświadczenia jest stworzenie psa, o przystosowaniu telepatycznym, który nie tylko będzie posłuszny telepatycznym komendom i insynuacją w, bliskim, średnim, a nawet dalekim zasięgu, ale również pomocą w dalszym szkoleniu psychotronicznym dla swojego właściciela i jego rodziny. 
      Szkolenie można zastosować również co do psów różnnych ras, warunkiem jest rozpocząć je najlepiej między drugim, a trzecim miesiącem życia, będzie trwać do około, do 3 miesiący lub dłużej, w zależności od założenia końcowego i przeznaczenia zwierzęcia, po tym czasie będzie gotowy i nauczony, by oddać go nowemu właścicielowi.
      Każdy, kto chciałby zakupić psa przygotowanego dla psychotronika, będzie musiał odczekać na niego określoną ilość czasu, rasę i płeć dobierzemy indywidualnie do upodobań klienta, jednak na chwilę obecną, preferuję szczeniaki rasowe, najlepiej z hodowli.
*
Szkolenie jest całkowicie bezinwazyjne i nieagresywne, polega na odpowiednim przeszkoleniu i uwraliżwieniu psa do pracy z energią. Pies poza zdolnościami telepatycznymi, może wykazać nawet zdolności współpracy poza ciałem (OBE) z właścicielem.
*
*
Pies będzie wymagał od właściciela nieco większej świadomości, więc wraz ze zwierzęciem, klient dostanie również zestaw dodatkowych ćwiczeń i instrukcji co do dalszego szkolenia w tym zakresie.
*
*
Jeżeli jesteś zainteresowany, dzwoń:
731 - 106 - 538